IV NIEDZIELA ZWYKŁA 02.02.25.
1. Dzisiaj:
– Święto Ofiarowania Pańskiego, nazywane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Pobłogosławienie gromnic na każdej Mszy św. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na zakony klauzurowe w naszej diecezji. Jest to Dzień Dziękczynienia za dar Życia Konsekrowanego, dlatego naszymi modlitwami ogarnijmy również Siostry Loretanki posługujące w naszej parafii
– po Mszy św. o godz. 10.00 adoracja eucharystyczna
– godz. 16.30 różaniec za zmarłych polecanych w Wypominkach i Msza św.
2. We wtorek o godz. 17.30 Parafia Przemienienia Pańskiego zaprasza na Mszę i modlitwę o uzdrowienie. Słowo Boże wygłosi ks. Jakub Wyrozębski.
3. W środę rocznica święceń biskupich Pasterza Kościoła Siedleckiego.
W naszych modlitwach prośmy o Boże błogosławieństwo dla Bpa Kazimierza.
4. W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca.
5. W piątek Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa po mszy św. o godz. 6.30
i 18.00. Spowiedź w piątek od godz. 17.30.Zachęcamy do korzystania
z sakramentu pokuty już od początku tego tygodnia.
6. Potrzeba dzisiaj wielkiej modlitwy w intencji Ojczyzny. W każdą niedzielę o godz. 9.30 różaniec za naszą Ojczyznę. Zachęcamy Koła Różańcowe i wspólnoty naszej parafii do przewodniczenia w tej modlitwie. Zapisy w zakrystii.
7. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej parafii bezpośrednio czy też na konto parafialne. Serdeczne ,,Bóg zapłać”.